Sky-Desk CRM - proste, przyjemne i skuteczne narzędzie do zarządzania firmą

System CRM to w dzisiejszych czasach podstawa do prowadzenia firmy
Nasz system Sky-Desk jest prosty i przyjemny w użytkowaniu Nie potrzebujesz instalować aplikacji - wszystko dzieje się przez przeglądarkę internetową. Nie musisz dbać o serwer, zatrudniać informatyków, którzy będą dbać o bazę danych czy sieć
Uruchom bezpłatną wersję demonstracyjną i zobacz jak łatwo się nim posługiwać. W razie problemów udostępniamy pomoc on-line z samouczkami video
Dostosuj widok do siebie lub każdemu użytkownikowi z osobna
Przykład poruszania się po systemie - jeśli używałeś wcześniej systemu Windows lub Mac OS to nasz system będzie dla Ciebie banalnie prosty


Każdy z modułów przedstawiających jakiekolwiek dane posiada w podręcznym menu: export do Excela, wydruk danych. Dodatkowo można każdemu przypisać nowe cechy podczas edycji szczegółów oraz nadać uprawnienia wybranym użytkownikom bądź grupom użytkowników Wszystkie moduły zaprojektowane są tak aby można było obsłużyć je za pomocą jednego-lewego klawisza myszki, lub jednym palcem na tabletach
Wszystkie dane (ze wszystkich modułów) w Sky-Desk przechowywane są w chmurze w postaci zaszyfrowanej


Utwórz swoje konto testowe - za darmo na miesiąc

Przejdź do wyboru modułów i tworzenia konta testowego

Poniżej proponowana lista modułów:

Faktury

Moduł ten służy do wystawiania faktur. Faktury jak i pozycje można tworzyć / dodawać ręcznie lub można wygenerować wszystkie klikając jeden guzik. System sam sprawdzi kontrakty jakie obowiązują w danym miesiącu i na ich podstawie wystawi comiesięczne faktury.
Jeśli były kontrakty godzinowe a nie abonamentowe, Sky-Desk sprawdzi wszystkie zgłoszenia powiązane z danym kontraktem. Przeliczy ile godzin było poświęcone na dane prace, zsumuje te godziny i przeliczy dla danych kontraktów. Na tej podstawie wygeneruje faktury przychodowe.
Po tym jak system wygeneruje automatycznie faktury, powiadomi klientów o tym fakcie SMSem i emailem - wyśle link do pobrania online.
Takie zarządzanie fakturami upraszcza proces ich tworzenia oraz prac - nie musisz pamiętać ile czasu poświęcałeś dla danej firmy. System zliczy to za Ciebie i automatycznie podsumuje wszystko na fakturze oraz ją wyśle klientom.

Projekty (z wykresem Gantta)

Zarządzanie projektami umożliwia grupowanie elementów na poszczególne projekty. Każdy z elementów np: zgłoszenie, email, załącznik, kontrakt czy np. wydarzenie z kalendarza możemy pogrupować - przypisać do wybranego projektu Każdy z projektów, oprócz raportowania, umożliwia dodatkowy podgląd zadań przypisanych do niego w wykresie Gantta.

Firmy / Kontrahenci

Kontrahentów możemy podzielić na dowolną ilość grup. Mogą to być np. `Dostawcy`, `Odbiorcy hurtowi`, `Odbiorcy detaliczni`, `Producenci` Możemy im przypisywać zgłoszenia, projekty, produkty, emaile itp. Dla każdego Kontrahenta możemy wygenerować odpowiedni raport rentowności, zysków/strat, sprzedaży/kupna lub inny wybrany. Dla każdego z kontrahentów możemy wygenerować historię akcji/kontaku - czyli który z pracowników co, kiedy lub jakie zgłoszenie zrealizował lub jaki kontrakt omawiał.

Zgłoszenia / Incydenty

Zgłoszenie jest pojedynczym zadaniem przypisanym użytkownikowi systemu. Każde zgłoszenie może być przypisane do wybranego projektu, klienta czy np. kontraktu. Dodatkowo zgłoszenia posiadają takie cechy jak: status, procent wykonania, ilość czasu poświęconego na wykonanie zadania, koszt itp. Wypełnienie i przypisanie odpowiednich cech umożliwi automatyczne tworzenie raportów.

Panel sterowania

Panel sterowania jest integralnym elementem każdej wersji systemu. Umożliwia zarządzanie użytkownikami, grupami uprawnień, grupami dostępów, wydatków oraz personalizacją wizualną systemu.
To tutaj możemy zmienić wielkość czcionek systemowych lub tło pulpitu. Jeśli używamy Sky-Desk.eu do zarządzania budżetem to właśnie w tym miejscu ustawia się wydatki okresowe oraz ich kategorie.
Ważnym elementem oprócz tłumaczeń treści systemu jest tutaj element Przywracanie Systemu, który będzie opisany w dalszej części.

Umowy / Kontrakty

Kontrakty tak jak w rzeczywistości są rodzajem umowy zawartej pomiędzy Tobą a klientem. To właśnie w nich zdefiniowane są stawki obowiązujące za usługi. Mogą być to kwoty abonamentowe miesięczne, jednorazowe lub stawki godzinowe. Na podstawie umów wystawiane są faktury. Faktury te uwzględniają też prace na zasadzie rozliczeń godzinowych pomiędzy klientami. Te godzinowe stawki definiuje się właśnie w kontraktach.

Raporty / Analizy

Raporty / Analizy to moduł wyświetlający w formacie graficznym wszystkie dostępne wykresy, takie które pomogą Wam zwiększyć obrót firmy, poprawić jej wizerunek lub ułatić funkcjonowanie firmy / domu. Każdy raport można wydrukować lub wyeksportować jego dane do dalszej analizy w formacie Excel.
Oprócz standardowych wykresów dwuwymiarowych takich jak raporty rentowności miesięczne czy roczne, dla bardziej wymagających mamy do dyspozycji raporty w formacie tabeli przestawnej.
Taka tabela umożliwia wygenerowania wyniku na podstawie tych danych które aktualnie są nam potrzebne.
Jeśli brakuje Ci konkretneto raportu prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.